Kim jesteśmy | HUMAN CAPITAL ADVISOR
Tworzymy wyjątkowe candidate experience
wykorzystując marketing internetowy
oraz cyfrowe ścieżki rekrutacji
11440
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-11440,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Kim jesteśmy

Jesteśmy butikową agencją HR. Specjalizujemy się w rekrutacjach w social media oraz budowaniem HR Operations szytych na miarę. Współpracujemy z startupami, e-commerce, firmami z pogranicza nowych technologii i innowacji na arenie międzynarodowej. Stawiamy na partnerskie relacje w procesie oraz wyjątkowe candidate, employee i manager experience.

Zespół

Jesteśmy zespołem pozytywnie zakręconych HRowców. Ważne jest dla nas z kim i jak pracujemy. Przywiązujemy ogromną wagę do atmosfery współpracy, partnerskich relacji i wzajemnego szacunku, spójności i otwartości w komunikacji, oraz empatycznym podejściu do ludzi.

Edyta Leśniewska – Założyciel

Kontakt:

+48 502 454 046

Pomagam przedsiębiorcom w realizacji strategii rozwoju biznesu poprzez budowanie wyjątkowych zespołów. Rekrutuję fantastycznych ludzi w Polsce oraz za granicą (Singapur, Nowy York, Dubai) prosto z Warszawy wykorzystując Social Media. Stawiam procesy HRowe od zera: employer branding, rekrutacja, onboarding i offboarding itp.

Adrianna Czech – Rekruter

Kontakt:

+48 790 454 048

Przygodę z rekrutacją zaczęłam w 2017 roku. Uwielbiam przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz wyszukiwać kandydatów w Social Media. Interesuję się HR i w tym kierunku chcę sie dalej rozwijać. Obecnie studiuję Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W wolnych chwilach uwielbiam gotować i jeździć na nartach.

Niedługo nasze Case Study

Skontaktuj się z nami

 

Chcesz zbudować najlepszy zespół na świecie?

Opowiedz nam z jakimi wyzwaniami obecnie się mierzysz.

My umówimy 30 minutowe spotkanie online i pokażemy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.