Human Capital Advisor (HCA) jest on-line! | HUMAN CAPITAL ADVISOR
Tworzymy wyjątkowe candidate experience
wykorzystując marketing internetowy
oraz cyfrowe ścieżki rekrutacji
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Human Capital Advisor (HCA) jest on-line!

Edyta Lesniewska z HCA pisze tekst na bloga

Human Capital Advisor (HCA) jest on-line!

Cześć, cieszę się że tu jesteś! HCA wita!

Witaj na naszym blogu Human Capital Advisor (HCA)! Będziemy tu pisać o różnych procesach HR w organizacji, a zwłaszcza o tych, które dotyczą Social Recruiting oraz People Operations: employer branding, candidate experience, employee experience. Subiektywnie będziemy dzielić się naszą opinią na podstawie własnych doświadczeń z pracy z klientami HCA.

Dla kogo?

Biznes

Od strony świata biznesu dla Wszystkich, którzy rekrutują i budują zespoły, aby osiągnąć cele biznesowe i chcą wyskalować swój biznes. Będzie również o budowaniu HR know how nie tylko poprzez działy HR.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc, możesz poczytać o tym tutaj: Klient Biznesowy HCA.

Human Resources

Dla HRowców którzy chcą poszerzać oraz dzielić się już zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc, możesz poczytać o tym tutaj: Klient Biznesowy HCA.

Pracownicy

Od strony pracownika, dla wszystkich którzy chcą zmienić pracę, świadomie zarządzać swoją karierą, interesują się rozwojem nie tylko zawodowym. Dla tych którzy aktywnie chcą zacząć poszukiwać swojej drogi/ścieżki zawodowej, lub dla tych którzy pragną zmiany w swoim życiu, chcą się przebranżowić.

A jeśli chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc, możesz poczytać o tym tutaj: Klient Indywidualny HCA.

Prywatnie

Prywatnie, dla wszystkich którzy interesują się HR, lubią o tym czytać i chcą wymienić się opinią i/lub doświadczeniami.

A może interesuje ciebie coś konkretnego i chcesz abyśmy o tym napisali? Może nurtują cię jakieś pytania i jesteś ciekaw co o tym myślimy? Podziel się swoimi wątpliwościami, a my spróbujemy je rozwiązać!

Wierzę, że wszyscy zasługujemy na pracę którą uwielbiamy, w której się spełniamy i rozwijamy. Jest wiele dróg oraz sposobów jej odnalezienia i mam nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Bądźmy w kontakcie 😀

Chcesz być na bierząco? Polub HCA na Facebooku, LinkedInie oraz Instagramie 😀 lub napisz do Nas na: edyta@hcadvisor.pl

Czekam z niecierpliwością! 😉

Pozdrawiam,

Edyta Leśniewska

People Operations Consultant

Human Capital Advisor (HCA)